قیمت نانو پودر آهن

قیمت نانو پودر آهن در ایران به شیوه ای تنظیم شده است تا مصرف کنندگان داخلی آن را خرید کنند. بنابر وضعیت اقتصادی کشورمان، این نانو پودر با کیفیت و مرغوب تولید می شود تا نیاز داخل برطرف شود. نانو پودر آهن کربونیل.

آهن از جمله مهم ترین و قدیمی ترین فلزاتی است که بشر در ایجاد تغییرات از آن استفاده می کرده است. این فلز رسانا و سنگین است.

مدتی است در ایران بخاطر افزایش سطح قیمت کلی تمام محصولات، آهن نیز گران تر شده است. این عنصر کاربردهای زیادی دارد.

صنایع فولاد، ساختمان سازی، مکانیک و … از انواع کارهایی هستند که نیازمند آهن می باشند.

مدتی است که نانو، علم روز و مهم دنیا شده است. این علم اصولا در زمینه مطالعه و ساخت موادی فعالیت می کند که در اندازه ای ریز و دارای ویژگی هایی شگفت انگیز می باشند.

اگر درمورد این فلز و کاربرد آن در صنعت دقت کرده باشید احتمالا متوجه شده اید بسیاری از شرکت ها دیگر آهن را بصورت قبل مصرف نمی کنند. جایگزین آهن این روزها نانو پودر آهن است.

قیمت نانو پودر آهن

کاربرد نانو پودر آهن

  • پزشکی
  • پاکسازی انواع آلاینده شیمیایی
  • علم بیوتکنولوژی
  • تهیه انواع آلیاژ
  • و…

قیمت نانو پودر آهن

تولید نانو پودر آهن در ایران

تا سال 2011 میلادی، نانو پودر آهن و مس از خارج از کشور وارد می شد. درست در 24دسامبر سال 2011 میلادی بود که دانشمندان داخلی اعلام کردند از وارد کردن آن بی نیاز شده ایم و توانایی تولید آن در کشور مهیا شده است.

قیمت نانو پودر آهن

این محصول اگرچه در ایران تولید می شود و اکثر مصرف کنندگان بجای خرید نوع خارجی آن، به نوع داخلی آن توجه دارند اما هنوز دلالان سود جو در این بین مانع تجارت سالم می شوند. بطور خلاصه می توان گفت بهترین قیمت نانو پودر آهن، قیمت تولید کننده است. در نمایندگی شرکت های تولیدی انواع قیمت ها و اندازه ها وجود دارند که بسته به نیاز خود، آن ها را می توانید انتخاب و خریداری کنید.

تماس با ما
تماس بگیرید